Татарстан Росреестрының зур командасы ветераннарны Җиңү көне белән котлады

2024 елның 8 мае, чәршәмбе

Ел саен Татарстан Республикасы буенча Росреестр һәм Роскадастр хезмәткәрләре, шулай ук» ВЦТО-Казан " хезмәткәрләре Җиңү көне алдыннан мактаулы миссия белән ветераннарга баралар.

Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 79 еллыгын бәйрәм итү алдыннан Казанның Идел буе районында яшәүче өлкән хәрби буын кешеләренә бәйрәм азык-төлек җыелмалары, чәчәкләр һәм рәхмәт сүзләре адресланды.

Быел Татарстанның Росреестрның зур командасы Казанда гына да 90 ветеранны һәм тыл хезмәтчәннәрен котлады. Республика районнарында яшәүче ветераннар да игътибарсыз калмады: аларга бүләкләр белән Татарстан Росреестрының территориаль бүлекләре хезмәткәрләре дә килде.

Татарстан Росреестрының зур командасы Бөек Ватан сугышында Җиңүгә катнашы булганнарга тагын бер кат рәхмәт белдерә, нык сәламәтлек, тынычлык, иминлек һәм якын кешеләрнең игътибары һәм кайгыртуы белән әйләндереп алынырга тели!

Сезгә түбән сәҗдә, кадерле ветераннарыбыз!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: