Роспотребнадзор шәһәр һәм район халкына консультацияләр бирәчәк

2024 елның 7 мае, сишәмбе

Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор Идарәсенең Яшел Үзән территориаль бүлеге кулланучылар хокукларын һәм кулланучыларның законлы мәнфәгатьләрен яклауның актуаль мәсьәләләре буенча халыкка консультацияләр бирәчәк.

Консультация барышында мөрәҗәгать иткән кулланучыларга сатучыларга яки хезмәт күрсәтүчеләргә карата дәгъвалар төзүдә ярдәм күрсәтеләчәк, кулланучыларның булган проблемаларын карауда ярдәм күрсәтеләчәк, гамәлдәге законнар нормаларына аңлатмалар биреләчәк.

Әлеге чара 2024 елның 14 маенда 10.00 сәгатьтән 12.00 сәгатькә кадәр ТР, Зеленодольск шәһәре, Беренче Май урамы, 14 йорт адресы буенча Зеленодольск районының дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр күрсәтү күпфункцияле үзәге филиалы бинасында үткәреләчәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: