Эшмәкәрләр өчен Ачык ишекләр көне

2024 елның 8 мае, чәршәмбе

Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор Идарәсенең Яшел Үзән территориаль бүлеге 2024 елның 15 маенда

Эшмәкәрләр өчен бердәм "Ачык ишекләр көне"

Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор Идарәсенең территориаль бүлеге Яшел Үзән, Югары Ослан, Кама Тамагы, Кайбыч районнарында Роспотребнадзорның Татарстан Республикасы буенча идарәсе эшчәнлеге турында мәгълүматларның ачыклыгын һәм ачыклыгын арттыру максатыннан 2024 елның 15 маенда эшкуарлык берләшмәсе арасында компетенция чикләрендә 14.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр бушлай консультация ярдәме үткәрүне оештыра эшмәкәрләргә һәм кече һәм урта бизнес вәкилләренә үз компетенциясе чикләрендә.

«Ачык ишекләр» бердәм көнендә эшкуарларны кабул итү алдан язылу буенча Яшел Үзән территориаль бүлегендә (Яшел Үзән шәһәре, Засорин урамы, 24 йорт) телефон номеры буенча башкарылачак: 5-62-07 (10.00 дән 16.00 гә кадәр, төшке ашка тәнәфес 12.00 дән 12.45 кә кадәр), шул ук вакытта кызыксындырган мәсьәләне күрсәтергә кирәк.

Хөрмәтле эшмәкәрләр һәм бизнес вәкилләре!

Мәҗбүри таләпләрне белү-бозулардан саклануның иң яхшы ысулы!

Без сезне бердәм "Ачык ишекләр" көнендә консультациядә көтәбез!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: