Кадерле чыгарылыш сыйныф укучылары, укытучылар һәм ата-аналар!

2022 елның 24 мае, сишәмбе

Бүген Зеленодольск районы мәктәпләрендә соңгы кыңгырау чыңлаячак – ул 522 чыгарылыш сыйныф укучысы өчен яңа тормыш этабы, аларны алда бик күп кызыклы очрашулар, ачышлар, танышулар һәм тәэсирләр көтә.

Сезнең һәрберегез өчен мәктәп еллары бары тик яхшы истәлекләр генә калдырыр дип ышанам. Биредә сез яңа белемнәр алдыгыз, бурычларны хәл итәргә, иҗат итәргә, дус булырга өйрәндегез, күп еллар дәвамында сезнең янәшәгездә белемнәре белән генә түгел, күңел җылысы белән дә уртаклашкан укытучыларыгыз һәм остазларыгыз булды. Алда сезне имтиханнар һәм булачак һөнәр сайлау вакыты көтә. Балалар, мин ышанам, тормыш перспективаларыгызны сез, һичшиксез, Зеленодольск районы белән бәйләрсез, һәм Татарстан Республикасы илебез хакына хезмәт итәчәксез.

Бернидән дә курыкмагыз, һәрвакыт алга куелган максатларга барыгыз! Сезне бәйрәм белән котлыйм, нык сәламәтлек, яңа җиңүләр һәм казанышлар телим!

Зеленодольск муниципаль районы Башлыгы, Зеленодольск мэры Михаил Афанасьев.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: