Яшел Үзәндә әниләр мәктәбе ачылачак

2024 елның 15 апреле, дүшәмбе

Бу яшь әниләр өчен тәҗрибәле балалар белгечләре белән балаларны карау һәм тәрбияләү өчен җаваплар табу өчен уникаль мөмкинлек.

Дәресләр Зеленодольск районының баш педиатры Динә Жукова җитәкчелегендә 1 нче шәһәр балалар поликлиникасында узачак.

- Табиб педиатрлар һәм неонатологлар бала тудыру йортыннан бала белән өйгә чыгарылганнан бирле үзләрен ничек тотарга кирәклеген өйрәтәчәк. Ашату, вакцинация, дөрес гадәтләр турында сөйләшик. Без «акыллы әниләр клубы» булдырырга телибез, - дип сөйли Динә Марат кызы.

Оештыручылар Телеграмма-чат булдырырга ниятли, анда яшь әниләр белгечләргә үз сорауларын бирә һәм дулкынландыргыч темалар турында фикер алыша ала. Дәресләр чәршәмбе көнне көннең икенче яртысында узачак. Аналар мәктәбенең җентекле расписаниесе өстәмә урнаштырылачак.

Йөкле хатыннарны һәм үз балаларын тәрбияләгән һәркемне чакырабыз.

Чара Гаилә елы кысаларында үткәрелә һәм традицион гаилә кыйммәтләрен ныгытуга юнәлдерелгән.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: