Яшел Үзәндә өмәләр чираты дәвам итә

2024 елның 24 апреле, чәршәмбе

Бүген Мирный микрорайонындагы Алтынов паркы территориясен тәртипкә китерергә Башкарма комитет хезмәткәрләре, волонтерлар, «коммуналь хуҗалык» МУП хезмәткәрләре, «Экотрейд», «экологик Яшел Үзән», «Грин-Сити»ЭКОактивистлары чыкты.

Гомуми тырышлык белән 50 капчык чүп-чар, коры яфраклар һәм ботаклар җыелган.

Барлык оешмалар һәм учреждениеләр традицион рәвештә 1 апрельдә башланган территорияне чистарту һәм төзекләндерү буенча икеайлыкта катнашалар. Һәр шимбә һәм чәршәмбе предприятиеләр, оешмалар, учреждениеләр җитәкчеләре, ТОС, СНТ һәм гараж кооперативлары рәисләре шәһәр участокларында санкцияләнмәгән чүплекләрне бетерү буенча эш алып баралар, ә идарәче компанияләр йорт яны территорияләрен җыештыруны оештыралар.

Сезне дә, хөрмәтле Яшел Үзәнлеләрне, шәһәребезне чистарак һәм матуррак итәргә чакырабыз!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: