Яшел Үзәндә ирле-хатынлы парлар бергә яшәү юбилеен билгеләп үттеләр

2024 елның 9 октябре, чәршәмбе

Зеленодольск районы ГХАТ бүлегендә бергә яшәүнең 50 һәм 55 еллыгына багышланган тантаналы чара узды.

Зөбәрҗәт туйны (55 яшь) ир белән хатын билгеләп үтте:

Әдиятуллиннар Булат Абдулла улы һәм Разия Рәшид кызы, Градобоевлар Николай Ильич һәм Мария Маркеловна, Ишметовлар Равит Абдулла улы һәм Сания Сатретдин кызы, Цветковлар Александр Тихонович һәм 3оя Игнатьевна.

Ирле-хатынлы Яруллина Равил Зиннәт улы һәм Асия Хәбибулла кызы алтын юбилейларын билгеләп үттеләр.

Яшел Үзән районы башлыгы Михаил Афанасьев исеменнән юбилярларны Яшел Үзән муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Динар Нигъмәтуллин котлады:

- Бу аеруча ихтирам уята торган искиткеч бәйрәм. Сезнең гаиләләрне үрнәк гаиләләр дип атарга була. Бер-береңне ярату һәм кайгырту, тугрылык һәм тугрылык гаилә бәхете һәм иминлеге нигезе. Сез Зеленодольск районының яшь парлары өчен үрнәк. Сезгә үзара аңлашу, гаилә җылысы, туганнарыгызның һәм якыннарыгызның игътибарын тоеп яшәвегезне телим!

Гаҗәеп вакыйганы ирле-хатынлы парларның балалары һәм оныклары уртаклашты❤

Юбилярларга концерт программасын «Эдельвейс»халык бал бию коллективы бүләк итте.

#еллык гаиләләр

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: