Блогерлар, җәмәгать эшлеклеләре һәм актив шәһәрлеләр игътибарына!

2021 елның 2 мае, якшәмбе

“Офицальный Зеленодольск”та узган конкурста җиңү яулаган өчен 20 мең сум акча һәм бассейнга бер елга бушлай йөрү мөмкинлеге бирелә.

Дәүләт хезмәтләре порталында 2022 елда төзекләндереләчәк җәмәгать киңлекләрен һәм ишегалларын сайлап алу буенча сораштыру ачылган.

Яшел Үзән районының иң актив блогерына конкурс игълан ителә. Моның өчен Яшел Үзән шәһәрен Республика тавыш бирүендә хупларга һәм Яшел Үзән шәһәренең Комаров урамын комплекслы төзекләндерү өстенлеген сайларга кирәк. Иң актив блогер/активистны Яшел Үзән районыннан 20 мең сум һәм «Метеор»бассейнына бару өчен абонемент көтә. Сез тавыш бирүгә шәһәр халкын да җәлеп итә аласыз.

Катнашу шартлары түбәндәгечә:

1. Конкурста катнашуыгыз турында “Офицальный Зеленодольск” төркемендә постка комментарий язасыз;
2. Үз-үзеңә пост репостын аккаунт тамгасы язылган биткә һәм ТР Дәүләт хезмәтләре сайтында тавыш бирүгә сылтама ясыйсыз;
3. Блогер/активист битендә лайклар һәм комментарийлар саны буенча җиңүчене билгелиләр.

Конкурс 2021 елның 27 маена кадәр барачак, аннары нәтиҗәләр чыгарыла һәм җиңүче билгеләнә.

Тавыш бирүдә катнашу өчен кирәк:

• Татарстан Республикасы Дәүләт хезмәтләре порталына керергә https://uslugi.tatarstan.ru/ ;
  • Сораштыру үткәрү турында баннер порталының старт битендә табарга һәм аңа басарга;
  • Ачылган биттә “тавыш бирергә” төймәсенә басыгыз;
  • Булган хисап язмасы аша авторизацияләнергә яки телефон номеры буенча тиз теркәлү узарга;
  • Соңрак анкета тутырырга яки расларга, һәм үз мәгълүматларыңны эшкәртүгә ризалык бирергә;
  • Үз муниципаль районыңны сайларга, шуннан соң 2022 елда төзекләндерү өчен парк киңлекләрен күрсәтергә - Яшел Үзән шәһәренең Комаров урамын комплекслы төзекләндерү;
  • Беренче сораштыру тәмамланганнан соң, сез шулай ук ишегалларын төзекләндерү өчен тавыш бирүдә катнаша яки Казан елгасын үстерү стратегиясен гамәлгә ашырганда өстенлекләрне билгели аласыз.

Старт бирелде! Катнашыгыз!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: